Poniedziałek 18 marca
7.30
1. Za + Kamila, Henrykę i Jana Śliwka.
2. Za + Barbarę Wrzesińską od uczestników pogrzebu.
3. Za + Romana Krawczyka od uczestników pogrzebu.
17.00
1. Za + rodziców Stefanię i Antoniego Pikora, brata Czesława Pikora, siostrę Zofię, Mariannę, Franciszka i Czesława.
2. Za + Mariannę Sitek od uczestników pogrzebu.
3. Za + Jana Kasińskiego intencja rodziny Sitek odprawiana w Płocku.
4. Za + Mariana Żabika intencja rodziny Beredzińskich odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.
Wtorek 19 marca
7.30
1. Za + Józefa Sieńkowskiego i jego rodziców, syna Zbigniewa i rodzinę Piątków.
2. Za + Józefa Kowalskiego i Józefa Gałązkę intencja imieninowa od dzieci.
3. Za + Jerzego Archackiego od uczestników pogrzebu.
17.00
1. Za + Dominikę, Adama, Józefę i Józefa Kisiel.
2. Za + Bronisławę, Józefa, Zygmunta, Józefę i Aleksandra Szymańskich, Zofię i Tadeusza Chmielewskich oraz Annę i Jana Wiśniewskich.
3. Za + Mariana Żabika intencja przyjaciół rodziny odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.
4. Za + Józefa i Janinę Rakowskich odprawiana w Płocku.
Środa 20 marca
7.30
1. Za + rodziców Łach i Skłuckich oraz Stanisława Skłuckiego.
2. Za + Józefa, Henrykę, Jana i Antoniego Czyż, Józefa i Zofię, Kazimierza i Mariannę Sokołowskich.
3. Za + Mariannę Kalinowską od uczestników pogrzebu.
17.00
1. Za + Edwarda i rodzinę Dawidczyków.
2. Za + Stanisława, Mariannę i Czesława Zajda, Stefanię Ciuba, Genowefę i Tadeusza Śliwka.
3. Za + Kazimierza Skórę intencja rodziny Nowotków z Lutobroku odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.
Czwartek 21 marca
7.30
1. Za + Mieczysława i Genowefę Gorczyńskich, zmarłych z rodziny Deptułów i Gorczyńskich.
2. Za + Rozalię Kisiel od uczestników pogrzebu.
15.00
Msza Święta na rozpoczęcie 24-godzinnej Męki Pana Jezusa.
17.00
1. Za + Józefa Deptułę intencja imieninowa
2. Za + rodziców Sokołowskich, braci Wacława i Stanisława oraz ich żony i dzieci.
3. Za + Mariana Żabika intencja rodziny Kanownik odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.
Piątek 22 marca
7.30
1. Za + Kamila Śliwkę intencja kolegów.
2. Za + Genowefę Ciskowską od uczestników pogrzebu.
15.00
Msza Święta na zakończenie 24-godzinnej Męki Pana Jezusa
17.00
Droga Krzyżowa przez Pniewo
1. Za + Irenę w 23 rocznicę śmierci, Konstantego, Józefa i Rozalię Masłowskich.
2. Za + Stanisława Mroczkowskiego od uczestników pogrzebu.
3. Za + Kazimierza Skórę intencja rodziny Mrozów odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.
Sobota 23 marca
Spowiedź Wielkanocna podczas mszy świętych
9.00
1. Za + Radosława i Wiesława Sieńkowskich, Stanisława, Janinę i Józefa Krajewskich
11.00
1. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla mieszkańców Gładczyna Osiedle.
12.30 Wyjazdy do chorych, których zgłaszamy do piątku 22 marca, ponieważ po Drodze Krzyżowej będzie podany porządek wyjazdu kapłanów do poszczególnych wiosek.
16.00
1. Za + Mariannę w 1 rocznicę śmierci i Mariana Kalinowskich.
18.00
1. Za + Wiesława Beredzińskiego w 16 rocznicę śmierci.
Niedziela Palmowa Narodowy Dzień Życia 24 marca
8.00
1. Za + rodziców Rozalię i Stanisława, braci Kazimierza, Edwarda i Zygmunta Wiśniewskich oraz Henryka Zdunek i Stanisława Skoczeń
9.30
1. Za + Jana Małeckiego w 17 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Małeckich.
11.00 Procesja z palmami
1. Za + Kazimierza, Stefanię i Henryka Kowalskich
16.00 Gorzkie Żale
1. Za + Lucjana Masłowskiego, Tomasza Pędzicha, Hannę i Jana Marcinek, zmarłych z rodziny Królów i Masłowskich.