XXVI Niedziela zwykła

XXVI Niedziela zwykła
25 wrzesień 2016r.

INTENCJE MSZALNE

Poniedziałek 26 września
7.30 Msza św. gregoriańska za † Zofię Kacperską.
18.00 1. Za † Jana Roguskiego w 11 rocznicę śmierci, intencja żony Zofii i c.                          rodziny Jakubowskich i Rogulskich.                                                                                  2. Za † Aleksandra Gościniaka w 6 rocznicę śmierci i brata Wacława                          Grzywacza i zmarłych z rodziny Sokołowskich.

Wtorek 27 września
7.30 Msza św. gregoriańska za † Zofię Kacperską.
18.00 1. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla                              Bartłomieja Wiśniewskiego z okazji 18 rocznicy urodzin.                                           2. Za † Józefę Czubkowską intencja wnuczka Michała z rodziną.

Środa 28 września
7.30 Msza św. gregoriańska za † Zofię Kacperską.
18.00 1. Za † Marcina Makowskiego.                                                                                                2. Za † Janinę Piątek w 4 rocznicę śmierci.

Czwartek 29 września
7.30 1. Za † Michała Matuszewskiego.                                                                                            2. Za † Stanisława Osowieckiego w 30 rocznicę śmierci, intencja córki.
18.00 1. Msza św. gregoriańska za † Zofię Kacperską.                                                                 2. Za † rodziców Zofię i Stanisława Siemieniak, brata Jana oraz dziadków                Siemieniaków i Wielgolewskich

Piątek 30 września
7.30 1. Za † Stanisława Kalinowskiego z ofiar uczestników pogrzebu.                              2. Za † Zygmunta, Czesławę i Edmunda Kasińskich.
18.00 1. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla Pawła                        Ciskowskiego z okazji 18 r. urodzin.                                                                                  2. Msza św. gregoriańska za † Zofię Kacperską                                                                  3. Za † Jana Grzechnika i Stefanię i Bartłomieja Myślak.

Sobota 1 października
8.00 Za † Henryka Frąckiewicza in. żony.
16.00 Ślub – Izabela Karasiewicz i Kamil Kaczyński.
17.00 Ślub – Paulina Wałowska i Marcin Olszański.
18.00 1. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo KŻR z Wielątek Folwark.                         2. Msza św. gregoriańska za † Anielę Czubkowską.                                                         3. Za † Czesławę Śliwkę w 9 rocznicę śmierci.

Niedziela 2 października
9.00 1. Za † Kazimierza Wiśniewskiego w rocznicę śmierci.                                                     2. Msza św. gregoriańska za † Zofię Kacperską.
12.00 W intencji parafian.Odpust parafialny.
16.00 1. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej                         i zdrowie dla mieszkańców Wólki Folwark.                                                                    2. Za † Teresę i Wacława Wróbel intencja imieninowa od dzieci i wnuków.            3. Za † Danutę Makać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.