Informacje Parafialne 20 .09.2020r

Dzisiaj XXV niedziela zwykła w ciągu roku. Na Mszy Świętej o godz.11.00 będzie Uroczystość tzw. Generalnej Komunii Świętej czyli Odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego przez uczniów klas piątych. Odpust z racji Matki Bożej Różańcowej odbędzie się 4 października o godz. 12.00. Po Mszy Św. O godz. 9.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja. O godzinie 11.30 rozpocznie się Różaniec, który poprowadzą KŻR z Wólki Przekory, jako przygotowanie do Eucharystii. Są do nabycia kalendarze rolnicze i książki religijne i różańce fatimskie. Po Mszy świętej będzie zbiórka na kosiarkę do cięcia trawy. Obowiązuje nas w wejściu do kościoła dezynfekcja rąk .Zakrywanie ust i nosa maseczkami podczas nabożeństw.

Weronika Kęcka panna z Stare Bosewo i Kacper Puławski kawaler z Mystkówca Starego zap. I. Ewelina Michalina Ulatowska panna z Józefowa i Przemysław Rojek kawaler z Komorowa zap I.

Ofiary za zakup działki: Lutobrok Folwark: B. i S. Pawłowscy 100 zł.

Stary Mystkówiec: Bogdan Jabłoński, Robert Karasiewicz, Maria Dróżdż, Dariusz Liszewski, Wiesław Lewandowski, Stanisław Kacperski, Józef Kamiński po 100 zł.

Bóg zapłać ofiarodawcom.