Intencje Mszalne

Poniedziałek 8 lipca

 7.30

1. Za + Jana i Danielę Brzezińskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące.                                                      

2. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana w Płocku.

18.00                                                                                     

 1. Dziękczynna o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla mieszkańców Lutobroku Folwark i Pniewa Kolonii od uczestników nabożeństwa majowego i czerwcowego.

2. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.

 3. Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka                                            

4. Za + Zofię Kisiel intencja  rodziny Królów odprawiana w Płocku.                                              

Wtorek  9 lipca        

7.30                                                                   

1. Za + Mariana Kozona  od uczestników pogrzebu.                                                                                                                 

2. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana w Płocku.

18.00                                                                      

1. Za + Mariannę w 6 rocznicę śmierci, Mieczysława, Wiktorię i Ignacego Puławskich oraz zmarłych z rodziny Puchalskich.            

2. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.                                                                

3. Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka.

4. Za +  Zofię Kisiel intencja Rycerzy Św. Jana Pawła II odprawiana w Płocku.

Środa 10 lipca       

7.30                                                                             

1. Józefa Sieńkowskiego w 18 rocznicę śmierci jego rodziców, syna Zbigniewa i zmarłych z rodziny Piątków.                

2. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana w Płocku.

18.00                                                                                                                   

1. Za + Ewę Wóltańską, Małgorzatę i Jana Szymczak w rocznicę śmierci.

2. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.                                                             

3. Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka                                            

Czwartek  11 lipca                             

7.30

1. Za + Katarzynę Kasza w 5 rocznicę śmierci.

2. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana w Płocku.

 18.00 

1. Za + Czesławę Deptułę w 1 rocznicę śmierci.                                                                                                          

2. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.                                                                

3. Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka.

Piątek  12 lipca

7.30

1. Za + Teresę Makowską intencja urodzinowa.   

2. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana  w Płocku.

17.00 ślub – Zuzanna Packa i Robert Stańczak

18.00 

1. Za + Zofię Kisiel intencja urodzinowa od dzieci.                                                                                                              

 2. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.                                                                

3.  Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka 

4. Za + Teresę Makowską intencja urodzinowa od męża i dzieci odprawiana w Płocku.         

Sobota  13 lipca

7.30                                                                           

1. Za + Mieczysława i Genowefę Gorczyńskich oraz zmarłych z rodziny Deptułów i Gorczyńskich.

2. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana w Płocku

18.00

Po Mszy świętej  Nabożeństwo Fatimskie i procesja

1. Za + Tadeusza Linka w 1 rocznicę śmierci.

2. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.                                                                

3. Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka       

XV  Niedziela zwykła 14  lipca

8.00

1. Za + Kazimierza w 8 rocznicę śmierci i Stanisława Gorczyńskich intencja córki. 

2. Za + Jolantę Tyburską od uczestników pogrzebu.

3. Msza Święta Gregoriańska za + Pawła Oleksiaka odprawiana przez ks. Jana Tuszyńskiego.                                                                            

9.30                                                                                

1. Za + Marię i Kazimierza Wiśniewskich.

2.  Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. 

3. Msza Święta Gregoriańska za + Genowefę Gorczyńską odprawiana przez ks. prałata Waldemara Turka 

3. Msza Święta Gregoriańska za + Jana Kasińskiego z Cieńszy odprawiana w Płocku.                          

11.00  Za parafian . Chrzty

2. Za + Teresę  Linka od uczestników pogrzebu.

16.00                                                                               

1. Za + Barbarę i Henryka Krawczyk z okazji imienin.

2. Za + Karola i rodziców Józefę i  Aleksandra Szumertów.