Informacje Parafialne 4.12.2022r

W dzisiejszą niedzielę przypada druga niedziela Adwentu

W czwartek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 9.00 i 16.00.

Są do nabycia świąteczne świece Caritasu na stół wigilijny. Jako wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła.

Adwentowe Rekolekcje, które rozpoczną się 11 grudnia poprowadzi O. Paulin Krzysztof Kowalski. 

Dzisiaj po mszach św. będzie zbiórka na wsparcie dla Państwa Karoliny i Dawida Król oraz ich córek Celinki i Igi, których spłonął dom w Zdzieborzu. Rodzina potrzebuje środków, żeby móc rozpocząć prace nad nowym domem. 

10 grudnia jak co roku odbędzie się świąteczna zbiórka żywności dla potrzebujących, pod hasłem ,,Ofiarujmy innym odrobinę serca”. Jak co roku w sklepach w naszej parafii będą wystawione kosze, do których można składać żywność, chemię, słodycze. 

Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się obecność obowiązkowa. 

Za tydzień w niedzielę przy wyjściu z kościoła będzie organizowany kiermasz ozdób świątecznych. Zapraszamy.

Pan organista będzie roznosił poświęcone i pobłogosławione opłatki abyśmy mieli czym się dzielić w czasie Wigilii, czy wysłać naszym krewnym w Polsce lub będącym za granicą. Tradycyjnie z tej okazji składamy ofiarę dla Pana Organisty. 

Poniedziałek od godz. 9.00 Pniewo ul. Pułtuska, ul. Armii Krajowej i ul. Szkolna 

Piątek od godz. 9.00 Gładczyn Rządowy, Topolnica i Lutobrok 

Sobota od godz. 9.00 Suwin i Zdziebórz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.