Informacje Parafialne 18.09.2022r

Dzisiaj XXV Niedziela zwykła. Uroczystości Św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży głównego patrona Diecezji Płockiej i Polski.

W środę 14 września odbył się turniej piłkarski imieniem Św,Stanisława Kostki o puchar ks. Proboszcza w Szkole Podstawowej w Pniewie. W kategorii dzieci młodszych zwyciężyła klasa czwarta B a kategorii dzieci starszych ósma A – gratulujemy.

W Pułtusku w czwartek odbył się dekanalny Konkurs o Św. Mateuszu. Cieszymy się i gratulujemy trzeciego miejsca Stanisławowi Sosińskiemu z VIII B i czwartego miejsca Paulinie Rogulskiej z VIII A.

Odpust z racji Matki Bożej Różańcowej będzie 2 października.

W czwartek od godz. 9.00 porządkowaliśmy teren przy kościele i przy domu parafialnym. Dziękujemy za pomoc Panom: Jerzemu Abramczykowi, Henrykowi Kisielowi, Ryszardowi Borkowi, Rafałowi Turkowi, Marcinowi Król, Stanisławowi Borek, Wojciechowi Szczerbie, Pawłowi Dawidczykowi i Krystianowi Bereda.

Miejsce na śmieci cmentarne nie jest wysypiskiem śmieci. Jeżeli ktoś, robi remonty to wiadra, pozostałości po dziecięcym basenie i inne akcesoria wystawia przed własną posesję a nie wyrzuca przed cmentarzem. Ci co tak zrobili niech mają tyle ambicji i honoru i zabiorą te śmieci sprzed cmentarza.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.00 a kandydatów na ministrantów o godz. 12.00.

Przygotowujemy się do malowania kościoła, które rozpocznie się w październiku.

Zap. Patrycja Ickiewicz panna z Mystkówca Szczucina i Artur Rutkowski kawaler z Warszawy zap. I.

Śp. Marian Trzciński z Topolnicy, lat 76, mszy św. 6.

W niedzielę 18 września ulicami Warszawy przejdzie XVII Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „I ślubuję Ci”. Wydarzenie rozpocznie się na Placu Zamkowym o godz. 11.00, a zainauguruje je koncert zespołu „Arka Noego”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje Parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.