Duszpasterze

Lista proboszczów: 

1704 r. – ks. Kazimierz Olszewski

1760 – 1770, ks. Stefan Kowalewski

1770 – 1785, ks. Piotr Aleksander Góraj

1785 – 1804, ks. Piotr Gutowski

1804 – 1823, ks. Józef Moczarski

1823 – 1837, ks. Antoni Krolewiecki

1838 – 1850, ks. Adam Bońkowski

1850 – 1872, ks. Franciszek Orłowski

1872 – 1900, ks. Euzebiusz Pietrusiński

1901 r. – ks. Antoni Wołyński,

1902 r. – ks. Antoni Pomirski,

1908 – 1910, ks. Józef Moderski

1911 – 1918, ks. Jan Krzyżewski

1918 – 1919, ks. Michał Sawicki

1920 – 1924, ks. Antoni Pomirski

1921 – 1942, ks. Konstanty Lewandowski

1942 – 1945, ks. Kazimierz Krajewski

1945 – 1946, ks. Józef Edward Średziński Pobóg

1949 – 1959, ks. Józef Janowski

1960 – 1965, ks. Czesław Szelągowski

1965 – 1974, ks. Czesław Głowicki

1974 – 1981, ks. Eugeniusz Lubczyński

1981 – 2000, ks. Stefan Siemiątkowski

2000 –  2014, ks. Adam Staniszewski

2014 – , ks. Stanisław Mariański

 

Lista wikariuszy

W ostatnich 80-tu latach w parafii pniewskiej pracowali następujący wikariusze:

05.01.1933 – 04.08.1933, ks. Antoni Tokarski

05.07.1934 – 31.05.1935, ks. Bolesław Zieleniecki

04.07.1935 – 15.02.1938, ks. Julian Naporowski

15.02.1938 – 02.07.1938, ks. Aleksander Praszyński

01.08.1938 – 04.1945, ks. Kazimierz Krajewski

1945 – 15.07.1946, ks. Jan Jeż

do 12.10.1952, ks. Witold Jureń

15.03.1956 – 06.1958, ks. Stefan Płoski

06.1958 – 06.1959, ks. Tadeusz Bulkowski

10.1959 – 06.07.1961, ks. Józef Filipowicz

07.1961 – 07.1963, ks. Jan Kosin

07.1963 – 07.1965, ks. Czesław Kiliś

07.1965 – 10.1967, ks. Lucjan Kowalski

10.1967 – 12.1967, ks. Leon Górecki

11.1967 – 07.1968, ks. Jan Degowski

07.1968 – 07.1971, ks. Kazimierz Radziszewski

07.1971 – 07.1972, ks. Zbigniew Zawadzki

07.1972 – 08.1974, ks. Roman Kaczorowski

08.1974 – 09.1980, ks. Jerzy Skorutowski

09.1980 – 09.1981, ks. Walerian Niestępski

1981 – 1983, ks. Zbigniew Kluba

1983 – 1985, ks. Marek Załęski

1985 – 1987, ks. Marek Truszczyński

1987 – 1990, ks. Wacław Michalski

1990 – 1991, ks. Jarosław Antoszewski

1991 – 1993, ks. Waldemar Obrębski

1993 – 2000, ks. Wiesław Barański

2000 – 2003, ks. Adam Przeradzki

2003 – 2005, ks. Marcin Milewski

2005 – 2006, ks. Artur Rogala

2007 – 2010, ks. Michał Łuczka

ks. Leszek Siemieniak

2010 – 2011, ks. Grzegorz Kubiński

2011 – 2012, ks. Andrzej Bytner

2012 – 2013, ks. Grzegorz Marzec

2013 – 2015 ks. Robert Kamiński

2015 – , ks. Mirosław Wółkiewicz   

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *